Kontakt

Kontakta oss

Du är välkommen att ringa, skicka ett mail eller använda formuläret

Skicka ett meddelande

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

 

Vill du prova Effectplan – klicka här

 

Kontakta oss

Effectplan Lindhagensgatan 116, Stockholm, Sverige

 

LinkedIn follow button

Bernt Olsson

CEO

Bernt Olsson
bernt.olsson@effectplan.com
Phone: +46 8 41 00 69 01
Ulf Bark

Utvecklingschef

Ulf Bark
ulf.bark@effectplan.com
Phone: +46 8 41 00 81 11
Bertil Hass

Produktchef

Bertil Hass
bertil.hass@effectplan.com
Phone: +46 8 41 00 69 06
Jonas Stierna

Lösningsarkitekt

Jonas Stierna
jonas.stierna@effectplan.com
Mikael Winander

Lösningsarkitekt

Mikael Winander
mikael.winander@effectplan.com
Anders Olsson

Partneransvarig

Anders Olsson
anders.olsson@effectplan.com
Phone: +46 8 41 00 69 13
Malin Wittig

Marknad/Kommunikation

Malin Wittig
malin.wittig@effectplan.com
Phone: +46 708 408 126
Ta ditt planerande till framtiden